Novinky - 05.11.2023 19:45

HK DUKLA Trenčín - HC SLOVAN Bratislava 5:1 v 17. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / jojšport

Tento duel 17. kola hokejovej Tipos extraligy môžete sledovať na svojich mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJPLAY

Hokejisti Dukly Trenčín zdolali v nedeľňajšom zápase 17. kola Tipos extraligy veľkého rivala HC Slovan Bratislava presvedčivo 5:1. Trenčania sa po štvrtom víťazstve za sebou posunuli v tabuľke na 8. miesto.
        "Vojaci" položili základ úspechu v prvej tretine dvoma strelenými gólmi v rozmedzí 76 sekúnd. V 22. minúte ešte znížil Brown, no Giľák, Conway a znovu Giľák spečatili cenný triumf.

Tipos extraliga - 17. kolo:
        HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
        Góly: 10. Mráz (Giľák, Hudec), 11. Sloboda (Varga, Nemčík), 35. Giľák (Bokroš, Baláž), 51. Conway (Petráš), 53. Giľák (Baláž, Hlaváč) - 22. Brown. Rozhodovali: Jobbágy, Výleta - Kacej, Pribula, vylúčení: 2:2 na 2 min, navyše: Krajčovič (Trenčín) 5+DKZ za vrazenie na mantinel, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 3321 divákov
        Trenčín: LaCouveé – Starosta, Pietroniro, Bokroš, Hlaváč, Nemčík, M. Hudec, Vaňo, Kupec – D. Hudec, Baláž, Giľák – Immo, Conway, Petráš – Krajčovič, Mikúš, Feranec – Varga, Mráz, Sloboda
        Slovan: Baroš – Golian, Romančík, Korenčík, Scheid, Maier, Gachulinec, Beňo, Jendek – Pecararo, Findlay, O´Brien – Ranford, Preisinger, Minárik – Brown, Takáč, Fominych – Výhonský, Masnica, Török