Novinky - 19.01.2012 09:51

Viliam Čacho o víkendových zápasoch dorastu

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Tomáš Kyselica
Dukla Trenčín n.o. - HK 36 Skalica 3:6

Viliam Čacho: Po dlhšej zápasovej prestávke sme nastúpili proti Skalici plný odhodlania a chuti do zápasu. Ale hneď v úvode sme spravili 3 chyby a prehrávali sme 3-0. Tento úvod poznamenal celý zápas. Do konca tretiny sme sa bránili a nedokázali sme rozbehnutého súpera zatlačiť a vytvoriť si gólové šance. Druhú tretinu sme začali lepšie, viac sme sa pokúšali o streľbu a znížili sme na rozdiel dvoch gólov. Vtedy, keď sme mali najväčší tlak  a mohli sme v presilovke dotiahnuť súpera na rozdiel gólu, sme urobili individuálnu chybu a z brejku súper zvýšil náskok. Tento gól nás zase zrazil dole a nedokázali sme už zápas zvrátiť.

Dukla Trenčín - HK Senica 7:2
Viliam Čacho: Po slabšom sobotnom zápase sme na nedeľu postavili viacerých deviatakov, ktorí v ničom nezaostali za svojimi staršími spoluhráčmi a vo vyrovnanom zápase sa presadzovali. Do stavu 2-0 sme boli mierne lepším mužstvom, ale od toho gólu sme prestali hrať tak agresívne, menej sme korčuľovali, dohrávali súboje a po chybách v obrane súper vyrovnal. Celú druhú tretinu mal mierne navrch. Tretiu tretinu sme začali lepšie a po rýchlych góloch sme ju nakoniec vyhrali 5-0.