Mládež: Dorast s dvoma prehrami, juniori v oboch prípadoch víťazne

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Tomáš Kyselica

Extraliga dorastu 15.kolo

17.12.2011 HC Slovan Bratislava – Dukla Trenčín 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Góly: 4. Tibenský (Halama, Javorek), 13. Budiak (Blaho, Petráš), 19. Bačik (Budiak), 29. Blaho (Petráš, Budiak), 56. Budiak (Blaho, Petráš) - 4. Hochel (Pardavý, Holenda) ,26. Barták (Petre, Bača).
Vylúčenia: 8:8 na 2min, navyše Bačik a Plško (obaja) 20+5min za údery.
Presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:33

Rozhodovali: Goga Vladimír - Návratek Roman, Pauljučok Marek.
Divákov: 66.

Dukla: Michal Dovina – Lukáš Plško, Ondrej Petre, Marco Hochel, Matúš Holenda, Marek Hudec, Peter Kuzma - David Minárik, Richard Barták, Kristián Bača, Dominik Briestenský, Ján Pardavý, Nino Ondris, Dominik Madový, Tomáš Vavro, Adam Haščič, Ondrej Murcina.

Viliam Čacho (tréner Dukly): Z našej strany veľmi slabý výkon, nehrali sme vôbec dobre počas celého zápasu, s výnimkou presiloviek sme si v podstate nevypracovali vážnejšiu šancu. Za stavu 3:2 sme mali šancu na vyrovnanie, nedali sme a súper vzápätí odskočil na dva góye a do konca už hru kontroloval.

Extraliga dorastu 16.kolo

18.12.2011 HC Nitra – Dukla Trenčín 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 37. Tábi (Rzavský, Buri) , 50. Tábi (Rzavský, Pavlíček), 60. Šiška (Tábi).
Vylúčenia: 3:4.
Presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:25
Rozhodovali: Miroslav Valach – Ľubomír Danko, Martin Moravec.
Divákov: 87.

Dukla: Milan Stuhl – Marek Hudec, Ondrej Petre, Peter Kuzma, Andrej Hatala, Lukáš Plško, Matúš Holenda - Dominik Briestenský, David Minárik, Tomáš Vavro, Róbert Mokrohajský, Boris Sádecký, Kristián Bača, Ondrej Murcina, Nino Ondris, Adam Haščič, Dominik Novák, Ján Pardavý ml., Dominik Madový.

Viliam Čacho (tréner Dukly): Oproti sobote to bol ďaleko lepší zápas z našej strany, ale žiaľ, nedali sme góly, nemôžeme preto vyhrať. Úvodná tretina aj vďaka presilovkám patrila súperovi, naopak v druhej sme hrali dobre, zatlačili sme súpera, ale nepremenili sme ani čisté šance. Paradoxne v závere tretiny po zbytočnom faule a chybe v obrane sme v oslabení inkasovali. V tretej tretine sme sa snažili vyrovnať, ale súper nás umnou hrou už do zápasu nepustil a keďže sme už hrali vabank, resp. bez brankára, inkasovali sme druhý a tretí gól.

Extraliga juniorov – 1.kolo nadstavba A

17.12.2011 Dukla Trenčín – HC Košice 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)
Góly: 17. Jakúbek (Rožník, Habšuda) , 25. Adamec (Habšuda, Rožník) , 36. Bustin (Nechala, Koyš), 53. Nechala (Koyš, Bustin), 57. Jakúbek (Rožník) – 32. Bojkun, 48. Bojkun (Jokeľ, Macejko) , 58. Halás (Briják, Bojkun).
Vylúčenia: 7:6.
Presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:33
Rozhodovali: Peter Lokšík – Roman Hronský, Ivan Gajdošík.
Divákov: 180.

Dukla: Adam Nagy – Miroslav Habšuda, Vladimír Satina, Emil Bagin, Tomáš Nechala, Jozef Gál, Jakub Závodský, Richard Matejka - Juraj Rožník, Martin Adamec, Martin Jakúbek - Patrik Koyš, Ondrej Broska, Peter Bustin - Martin Kuník, Patrik Stantien, Filip Buliš – Jakub Kostelanský, Matúš Záborský, Boris Mravík.

Extraliga juniorov – 2.kolo nadstavba A

18.12.2011 Dukla Trenčín – MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Góly: 13. Jakúbek (Rožník, Bagin) , 20. Koyš (Broska), 24. Jakúbek (Rožník, Satina), 32. Koyš (Bustin) – 30. Čáni (Jančuška, Uhrík).
Vylúčenia: 6:8 na 2 min, navyše Kostelanský 5+DKZ sekanie, Rožník 5+DKZ sekanie - Stanko 5+DKZ faul kolenom, Janči 10+DKZ nešportové správanie.
Presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:22
Rozhodovali: Mário Krist – Marek Makúch, Michal Drblík.

Dukla: Michal Dovina – Tomáš Nechala, Marco Hochel, Emil Bagin, Vladimír Satina, Jozef Gál, Jakub Závodský, Richard Matejka - Juraj Rožník, Martin Adamec, Martin Jakúbek - Patrik Koyš, Ondrej Broska, Peter Bustin - Boris Mravík, Patrik Stantien, Filip Buliš – Jakub Kostelanský, Matúš Záborský, Martin Kuník.