Mládež: Dorastenci dvakrát víťazne, juniori cez víkend iba raz

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Tomáš Kyselica

Extraliga dorastu 23.kolo

10.12.2011 MHK Dubnica - Dukla Trenčín 4:5pp (1:1, 0:1, 3:2 - 0:1)

Góly: 15. Balaj (Rosandič), 43. Rosandič (Balaj, Gális), 46. Oktavec (Hrušík), 49. Porubský (Huňa) - 15. Briestenský (Barták, Madový), 33. Minárik (Varga, Bača), 44. Madový (Koyš, Vavro), 55. Koyš (Blaško, Pardavý), 62. Blaško (Koyš).

Vylúčenia: 2:3, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, strely: 24:40

Rozhodovali: Matula Tomáš - Tvrdoň Matej, Tvrdoň Peter.

Divákov: 212

DUKLA:  Michal Dovina – Marco Hochel, Matúš Holenda, Marek Hudec, Ondrej Petre, Lukáš Plško, Richard Matejka, Peter Kuzma - Ján Blaško, Ján Pardavý, Patrik Koyš, Dominik Briestenský, Richard Barták, Dominik Madový, Patrik Varga, David Minárik, Kristián Bača, Ondrej Murcina, Tomáš Vavro.

Viliam Čacho (tréner Dukly): Veľmi dobrý zápas, v ktorom sme mali navrch, ale nedokázali sme premeniť príležitosti. Dubnica veľmi dobre bránila, bola disciplinovaná a my sme sa nevedeli presadiť. Po  2. tretine sme vyhrávali 2:1 a mysleli sme si, že v tretej tretine to rozhodneme. Opak bol však pravdou.  Dubnica po našich chybách otočila zápas a pred koncom vyhrávala 4:3. V závere sa nám podarilo vyrovnať a následne v presilovke v predĺžení streliť víťazný gól.

Extraliga dorastu 24.kolo

11.12.2011 HK 95 Pov. Bystrica - Dukla Trenčín 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)

Góly: 16. Dubeň (M. Ligas, Potocký) , 35. Krčmárik (Fedorko, Zlocha) , 48. Šuda (Turan, Vojtek) - 17. Minárik (Varga), 31. Varga (Bača, Minárik), 54. Petre (Pardavý, Briestenský), 60. Pardavý (Ondris, Hochel).

Vylúčenia: 1:3, presilovky: 2:0,  oslabenia: 0:0, strely: 30:24

Rozhodovali: Matula Tomáš - Nosek Martin, Ťažký Lukáš.

Divákov: 82.

DUKLA: Erik Kompas – Marek Hudec, Marco Hochel, Ondrej Petre, Peter Kuzma, Richard Matejka, Andrej Hatala, Daniel Birás, Lukáš Plško - Dominik Briestenský, David Minárik, Tomáš Vavro, Richard Barták, Kristián Bača, Ondrej Murcina, Nino Ondris, Adam Haščič, Patrik Varga, Dominik Novák, Ján Pardavý, Dominik Madový .

Viliam Čacho (tréner Dukly): Po dvoch nevydarených zápasoch s P.Bystricou sme to tentoraz chceli odčiniť. Zamerali sme sa hlavne na dobré bránenie a aby sme neboli vylučovaní, pretože sme inkasovali už 6 gólov od Bystrice v oslabení. V hre 5 na 5 to bolo vyrovnané, ale opäť sme inkasovali v oslabení. V poslednej tretine sme súpera zatlačili a aj napriek tomu, že sme prehrávali ,verili sme, že to zvrátime, lebo sme hrali lepšie a súper postupne odpadával. My sme hrali v podstate dve tretiny na štyri päťky, a to sa hlavne v závere zápasu prejavilo. Preto sme aj zvíťazili.

Juniorská extraliga 23.kolo

10.12.2011 HK ŠKP Poprad - Dukla Trenčín 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

Góly: 18. Vojtaššák (Vokulič, Homa), 26. Štrauch (Huszárik, Takáč), 28. Huszárik (Takáč), 40. Vojtaššák (Homa, Vokulič) – 16. Kuník (Mravík, Stantien), 40. Mravík (Kuník, Stantien).

Vylúčenia: 1:1, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, strely: 47:21

Rozhodovali: Peter Grečko – Róbert Gavalier, Rastislav Gajan.

Divákov: 301.

DUKLA: Adam Nagy – Patrik Palovič, Jakub Závodský, Vladimír Satina, Jozef Gál, Emil Bagin, Erik Lehocký, Luka Marković, Martin Nemčík - Matúš Záborský, Ondrej Broska, Boris Mravík, Patrik Stantien, Peter Bustin, Jakub Kostelanský, Martin Kuník, Juraj Rožník, Martin Adamec, Filip Buliš.

Róbert Kaláber (tréner Dukly): V Poprade sme nastúpili proti koncentrovanému súperovi, ktorý hral o veľa, o prvú šestku. Zodpovedne sa na nás pripravil a nám sa nedarilo kombinačne, nevedeli sme sa presadiť. Po prvej tretine bol stav 1:1, v tej druhej sme zaspali a domáci nám ušli na rozdiel dvoch gólov. V poslednej časti hry sme sa snažili s týmto výsledkom ešte niečo spraviť,  ale viazla nám kombinácia a nemali sme svoj deň. Súper hral dobre, bol aktívny, bojoval a zaslúžene zvíťazil.

Extraliga juniorov 24.kolo

11.12.2011 MHk 32 Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)

Góly: 3. Stantien, 9. Bagin (Gál, Rožník), 15. Stantien (Kuník), 47. Koyš (Broska) , 55. Broska (Koyš, Bustin).

Vylúčenia: 12:9 na 2 min, navyše Galko + 10 filmovanie, Sajko +10 nešportové správanie - Nemčík 5+20 hrubosť.

Presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, strely: 17:36

Rozhodovali: Tomáš Orolin – Drahoslav Vyšný, Jozef Paulíny.

Divákov: 85.

DUKLA: Michal Dovina – Emil Bagin, Jozef Gál, Martin Nemčík, Matúš Holenda, Vladimír Satina, Jakub Závodský, Patrik Palovič - Juraj Rožník, Martin Adamec, Filip Buliš - Patrik Koyš, Ondrej Broska, Peter Bustin - Martin Kuník, Patrik Stantien, Boris Mravík – Jakub Kostelanský, Matúš Záborský, Ján Blaško.

Róbert Kaláber (tréner Dukly): V Mikuláši to bolo diametrálne odlišné stretnutie. My sme si po prehratom zápase v Poprade niečo povedali a súper bol zrejme slabo koncentrovaný. My sme boli nabudení, hrali sme zodpovedne a v 15.minúte sme viedli už 3:0. Už vtedy bolo o výsledku prakticky rozhodnuté. Hra sa od začiatku vyvíjala v náš prospech, chalani veľmi dobre kombinovali, len mužstvo Liptovského Mikuláša začalo hrať nepríjemný hokej. Začali dohrávať súboje a vyvolávať šarvátky, v závere však na to doplatili, keď sa im zranil hráč.