Mládež: Juniori aj naďalej na víťaznej vlne

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Tomáš Kyselica
Extraliga dorastu – 17.kolo  19.11.2011:
Dukla Trenčín – HC Slovan Bratislava 3:6 (0:1, 2:1, 1:4)
Góly: 25. Varga (Minárik, Blaško), 31. Briestenský (Hochel, Minárik) – 20. Petráš (Miško) , 35. Miško (Petráš), 42. Miško (Mikšík), 46. Mikšík (Miško), 52. Ficel (Kundrát), 58. Mlynčár (Blaho, Danišovský).
Vylúčenia: 8:9 navyše Madový 2+10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Barták 10 nešportové správanie, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:28
Rozhodovali: Mário Krist – Lukáš Ťažký, Marek Makúch.

Dukla: Erik Kompas – Marek Hudec, Richard Matejka, Patrik Palovič, Marco Hochel, Peter Kuzma, Lukáš Plško - Patrik Varga, Dávid Minárik, Ján Blaško - Dominik Briestenský, Ján Pardavý ml., Kristián Bača - Dominik Madový, Tomáš Vavro, Ondrej Murcina - Richard Barták.

Viliam Čacho (tréner Dukly): Z našej strany sme odohrali dobrý zápas, čo sa týka nasadenia, chcenia a bojovnosti. Chýbalo nám viacej šťastia a pokoja v zakončení, hlavne v druhej tretine, v ktorej sme Slovan zatlačili ale neodskočili sme mu na viac ako jeden gól. V závere tretiny sme po chybe inkasovali vyrovnávajúci gól a začínalo sa od začiatku. Počas celého zápasu sme doplácali na zbytočné fauly a to nás stálo aj tento zápas, pretože hneď v úvode tretej tretiny sme sa nechali  trikrát vylúčiť a súper to využil. Aj keď sme mali ešte odhodlanie vyrovnať, súper vždy s protiútoku skóroval a bolo po zápase.

Extraliga dorastu – 18.kolo 20.11.2011:
Dukla Trenčín – HC Nitra 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Góly: 11. Pardavý (Hochel), 14. Haščič (Matejka), 20. Briestenský (Haščič, Pardavý), 26. Novák (Barták, Varga), 58. Novák (Varga, Vavro) – 46. Tábi (Ölvecký, G. Biró).
Vylúčenia: 2:3, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:24
Rozhodovali: Tomáš Matula – Martin Kuník, Martin Nosek.
Dukla: Milan Stuhl – Marco Hochel, Richard Matejka, Marek Hudec, Lukáš Forgách, Lukáš Plško, Peter Kuzma, Daniel Birás - Dominik Briestenský, Ján Pardavý ml., Adam Haščič - Patrik Varga, Richard Barták, Dominik Novák - Dávid Minárik, Oliver Pataky, Kristián Bača - Dominik Madový, Tomáš Vavro, Ondrej Murcina.

Viliam Čacho (tréner Dukly): Poučený zo soboty sme začali disciplinovanejšie a dôraznejšie. Premenili sme hneď z prvých piatich šancí 3 a hralo sa nám dobre. Po prvej tretine sa súper odovzdal a my uspokojili a v podstate sa dohrávalo v tréningovom tempe. Oproti sobote to bol len priemerný zápas, ale tešíme sa zo zisku 3 bodov.

Juniorská extraliga – 28.kolo predohrávka 17.11.2011
MHC Martin – Dukla Trenčín 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly: 34. Majer (Hús, Rechtorík) – 29. Nemčík (Bustin, Koyš), 42. Bustin (Koyš, Broska), 60. Koyš.
Vylúčenia: 3:4, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:27
Rozhodovali: Miroslav Valach – Jozef Farkaš, Tomáš Holienka.
Dukla: Michal Dovina – Miroslav Habšuda, Vladimír Satina, Martin Nemčík, Matúš Holenda, Jakub Závodský, Jozef Gál, Marek Hudec - Juraj Rožník, Martin Adamec, Filip Buliš - Patrik Koyš, Ondrej Broska, Peter Bustin - Martin Kuník, Patrik Stantien, Jakub Kostelanský – Ján Pardavý ml., Matúš Záborský, Ján Blaško.

Juniorská extraliga 17.kolo 19.11.2011

HC Slovan Bratislava – Dukla Trenčín 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Góly: 45. Klučiar (Lichanec, Glemba) – 34. Buliš (Kuník), 40. Bustin (Broska, Habšuda).
Vylúčenia: 2:0, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 44:34 (12:8, 15:11, 17:15).
Rozhodovali: Vladimír Goga – Jozef Tvrdoň, Filip Tóth.
Dukla: Michal Dovina – Miroslav Habšuda, Vladimír Satina, Martin Nemčík, Matúš Holenda, Jakub Závodský, Jozef Gál – Juraj Rožník, Martin Adamec, Boris Mravík - Patrik Koyš, Ondrej Broska, Peter Bustin – Martin Kuník, Patrik Stantien, Filip Buliš - Jakub Kostelanský, Matúš Záborský.

Juniorská extraliga – 18.kolo 20.11.2011

HC Nitra – Dukla Trenčín 4:8 (1:3, 0:2, 3:3)
Góly: 14. Piačka (Klobučník, Kluka) , 42. Púchovský (Šiška, Trávniček), 52. Sucharda (Kukla, Jasinský), 56. Púchovský (Horňák, Kuzma) – 6. Kuník (Záborský, Blaško), 7. Buliš (Rožník, Satina) , 10. Buliš (Rožník), 26. Nemčík , 29. Buliš (Rožník), 48. Rožník (Buliš, Záborský), 51. Broska (Závodský, Kuník), 60. Bustin (Rožník)
Vylúčenia: 3:5 , navyše Nemčík 2+10 napadnutie zozadu.
Presilovky: 1:1, oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 34:38
Rozhodovali: Peter Jonák – Vladimír Brath, Michal Mĺkvy.

Dukla: Michal Dovina – Miroslav Habšuda, Vladimír Satina, Martin Nemčík, Matúš Holenda, Jakub Závodský, Jozef Gál – Juraj Rožník, Martin Adamec, Boris Mravík - Patrik Koyš, Ondrej Broska, Peter Bustin – Martin Kuník, Ján Blaško, Filip Buliš - Jakub Kostelanský, Matúš Záborský.