Mládež: Siedmaci zvíťazili gólom v poslednej sekunde stretnutia !

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Tomáš Kyselica
1.liga mladších žiakov - 6. ŠHT:
17.11.2011 HK Trnava – Dukla Trenčín 3:13 (0:6,1:5,2:2)
Góly:  1., 7., 10., 16. a 43. Minárik, 9. Pavelka, 13. Gimecký, 23. Okuliar (Kováčik), 27. Dúžek, 38. Okuliar, 39. Dúžek (Peter), 40. Ondrejkovič (Vondra), 41. Hugo Drien (Kováčik).
Vylúčení: 6:4,  strely: 8:72
DUKLA: Kostelný (Píš) – Ondrejkovič, Vondra, Pastorák, Kováčik, Janík, Lukšo – Minárik , Gimecký, Kukuča, Okuliar, Drien Hugo, Less, Péter, Dúžek, Líška, Pavelka.
Mgr. Martin Sojka (Tréner Dukly):  V tomto stretnutí chlapci podali dobrý výkon. Prvé dve tretiny hrali zodpovedne, ale posledná tretina bola z našej strany veľmi zlá. Došlo k poľaveniu koncentrácie a chalani sa začali viac venovať individuálnej hre, „vozili“ puky a prestali hrať kombinačný hokej. S výnimkou našej 3. formácie, ktorá počas celého zápasu hrala presne to, čo od všetkých vyžadujeme počas tréningov. Veľmi si želám, aby aj ostatíý chlapci uprednostnili kombinačnú hru na úkor individuálnych výkonov. Chlapcom za predvedený výkon v prvých dvoch tretinách ďakujeme, ale musíme ešte veľmi veľa pracovať na kolektívnom poňatí hry.
1.liga mladších žiakov – 7.ŠHT
17.11.2011 Dukla Trenčín – HK Trnava 9:1(3:0, 0:1, 6:0)
Góly Dukly: 16.Nezník (Jakubec), 17. Kopunec (Tarabus), 20.Kabát (Ďurech, Balaj), 42.Halgoš (Nezník, Jakubec), 43.Tarabus (Šagát), 46.Kopunec (Šagát), 49. Ďurech (Balaj), 52.Ďurech (Kabát), 59.Kollár (Ďurech, Kabát).
Vylúčenia: 3:2,   presilovky: 0:1,  oslabenia: 0:0,   strely: 32:13
DUKLA: Brodanský – Dúžek, Husár, Smolka, Balaj, Vetrák, Šagát – Halgoš, Nezník, Jakubec, Kabát, Kollár, Ďurech, Bušo, Kopunec, Tarabus, Schiffer.
Patrik Zelenka (tréner Dukly): S výkonom sme nadmieru spokojní. Hlavne hra v záverečnej tretine bola vynikajúca a zniesla by aj prísne kritéria vo vyšších ročníkoch.

1.liga mladších žiakov – 8.ŠHT.

17.11.2011  HK Trnava – Dukla 1:9 (0:2,1:4,0:3)
Góly:  1. Škvarka (Čacho), 2. Čacho (Jánoš), 25. Jánoš (Škvarka), 26. Osvald (Augustín), 28. Čacho (Škvarka), 35. Osvald (Smolka, Švancara), 41. Augustín (Škvarka, Čacho), 50. Krištofovič (Drien, Líška), 57. Augustín.
Vylúčení: 4:1, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, strely: 13:77
DUKLA: Ďurech  – Vavro, Trnavský, Augustín, Rajnoha, Jakubík  – Osvald , Smolka, Švancara, Jánoš, Čacho, Škvarka, Líška, Drien, Krištofovič.
Mgr. Martin Sojka (Tréner Dukly):  Som rád, že môžem toto stretnutie hodnotiť kladne. Chlapci si dali povedať a už od začiatku stretnutia hrali zodpovednejšie a musím ich pochváliť za výborný prístup počas celého zápasu. Aj keď sa v našej hre ešte vyskytujú „hluché“ minúty, tak celkovo môžem byť spokojný. No ostávame nohami pevne na zemi a musíme pokračovať v zodpovedných výkonoch aj naďalej. Chlapcom za predvedený výkon a víťazstvo ďakujeme.

1.liga starších žiakov – 9.ŠHT.
17.11.2011 Dukla Trenčín – HK Trnava 9:3 (2:1,4:1,3:1)
Góly Dukly: 13.Forgách (Briestenský, Kondys), 19.Božík (Haščič, Špankovič), 21.Novák, 24.Grble (Hecl, Sádecký), 31.Pataky (Haščič, Forgách), 39.Novák (Briestenský, Stránský), 47.Pataky (Špankovič), 54. Forgách (Božík), 55.Hecl (Birás).
Vylúčenia: 8:6,  presilovky: 1:1, oslabenia: 1:1, strely:39:18
DUKLA: Vanko – Stránský, Birás, Forgách, Božík, Pisch – Haščič, Kondys, Novák, Špankovič, Pataky, Briestenský, Sádecký, Hecl, Hulman.
Patrik Zelenka (tréner Dukly): V tomto zápase sme predviedli komplexný výkon počas celého stretnutia. Súpera sme prekorčuľovali a boli sme úspešný aj v zakončení. Chlapcom patrí vďaka za výkon.

Víkendové 3.kolo nadstavby:

1.liga mladších žiakov – 6.ŠHT:
19.11.2011  Dukla Trenčín – HK 36 Skalica 15:4 (2:0,7:2,6:2)
Góly Dukly:  9. Okuliar (Honeček), 11. Honeček, 23. Okuliar (Pastorák, Honeček), 25. Minárik, 28. Minárik (Kukuča, Ondrejkovič), 31. Ondrejkovič (Hugo Drien, Kukuča), 34. Hugo Drien (Minárik, Kukuča), 34. Kukuča (Minárik), 39.a 42. Dúžek (Peter, Lukšo), 47. Honeček, 48. Less (Líška), 48. Líška (Lukšo), 56. Janík (Okuliar, Pastorák), 60. Lukšo (Dúžek).
Vylúčení: 3:1,  strely: 61:15.
DUKLA: Kostelný (Píš) – Ondrejkovič, Vondra, Pastorák, Janík, Pavelka, Lukšo – Minárik , Hugo Drien, Kukuča, Okuliar, Gimecký, Honeček, Péter, Dúžek, Líška, Less.
Mgr. Martin Sojka (tréner Dukly):  Odohrali sme dobré stretnutie a už aj hra ma viac potešila ako v poslednom stretnutí. Teší ma ,že čoraz viac chlapcov sa snaží naučené prvky z tréningov preniesť do samotnej hry a hrať kombinačný hokej v kolektívnom poňatí. Za predvedenú hru chlapcom ďakujeme.

1.liga mladších žiakov – 7.ŠHT:

19.11.2011 HK 36 Skalica – Dukla Trenčín 6:7 (2:1,2:3,2:3)
Góly Dukly: 1.Halgoš (Jakubec), 26. Tarabus, 34.Jakubec (Halgoš), 40.Nezník (Ďurech), 46.Jakubec (Smolka), 54.Jakubec (Ďurech), 60 (59:59). Jakubec (Balaj).
Vylúčenia:4:3,  presilovky: 1:1,  oslabenia: 0:0,  strely: 28:23
Patrik Zelenka (tréner Dukly): V zápase počas celého stretnutia sme doťahovali vždy tesný náskok súpera. Ku cti našich hráčov však patrí fakt, že sa nevzdávali a vždy dokázali náskok súpera vyrovnať. V herne emotívnom závere sa nám podarilo streliť víťazný gól sekundu pred koncom, a tak sme zápas nakoniec vyhrali. Trošičku nás mrzí, že sme nedokázali zopakovať skvelý výkon z poslednej tretiny predchádzajúceho zápasu, no na druhej strane sme radi , že sme sa psychicky nepoložili a dokázali vyhrať. Chlapcom za predvedené výkony ďakujeme a veríme, že budú pokračovať v skvelých výkonoch.

1.liga starších žiakov – 8.ŠHT:

19.11.2011 Dukla Trenčín– HK 36 Skalica 8:1 (6:0,2:0,0:1)
Góly Dukly:  2. Čacho (Augustín, Škvarka), 7. Jánoš (Čacho, Vavro), 13. Smolka (Švancara), 15. Augustín, 17. Smolka, 18.Krištofovič (Drien, Líška), 25. Švancara (Augustín), 39. Trnavský.
Vylúčení: 4:6, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, strely: 49:17.
DUKLA: Ďurech  – Vavro, Trnavský, Augustín, Jakubík, Rajnoha, Dúžek  – Osvald , Smolka, Švancara, Jánoš, Čacho, Škvarka, Líška, Drien, Krištofovič.
Mgr. Martin Sojka (tréner Dukly):  Stretnutie proti Skalici malo pre nás špecifický význam, lebo v predošlom zápase s týmto súperom sme nepodali zodpovedný výkon a prehrali sme. Chlapcom sme prízvukovali, aby do zápasu vstúpili veľmi koncentrovane a so stopercentným nasadením. Som veľmi rád, s výnimkou poslednej tretiny, že chlapci podali veľmi dobrý výkon a dali si od nás povedať. Vniesli do hry veľa herných prvkov, ktorým sa venujeme počas tréningov a už prvú tretinu priniesli na svoje hokejky potrebný pokoj a pohodu. Mrzí ma ale poľavenie v tretej časti, ktorému sa musíme už v najbližšom stretnutí vyvarovať. Za predvedený výkon a víťazstvo chlapcom ďakujeme.

1.liga starších žiakov – 9.ŠHT:

19.11.2011 HK 36 Skalica – Dukla Trenčín 4:8 (0:1,3:6,1:1)
Góly Dukly:1.Haščič (Kondys), 21.Stránský (Birás), 26. Hecl (Sádecký), 31.Novák (Kondys), 34.Pataky (Špankovič), 39.Hecl (Pataky),
Vylúčení: 4:3,  presilovky: 1:1,  oslabenia: 0:0,   strely: 16:48
Patrik Zelenka (tréner Dukly): V  prvom zápase nadstavbovej časti na ihrisku súpera sme zaknihovali tretie víťazstvo v rade. Počas celého zápasu sme predvádzali korčuliarsky výborný výkon, ktorý sme dokázali aj gólovo zvýrazniť. Určitým negatívom je, že sme dostali góly po našich individuálnych chybách v defenzívnej činnosti, ktoré sa nám môžu stať osudnými v zápasoch z ťažšími súpermi. Aj tak hodnotím výkon družstva ako veľmi pozitívny a s dvomi bodmi sme spokojní. Chlapcom za predvedené výkony ďakujeme a veríme, že ich ešte vygradujú v ťažších zápasoch.