Róbert Kaláber po šesťbodovom víkende: Musím vysloviť spokojnosť

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Tomáš Kyselica
Extraliga juniorov – 15.kolo

5.11.2011 Dukla Trenčín –HC Slovan Bratislava 4:3 (2:0,1:0,1:3)

Góly: 14.Nemčík, 15.Marković (Stantien, Pardavý), 36.Adamec (Habšuda, Kostelanský), 47.Mravík (Broska, Bustin) – 53.Valjent (Cíger, Klimčík), 57.Lichanec (Klučiar, Valjent), 59.Klučiar (Trstenjak, Červenka).
Vylúčenia: 6:6, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, strely: 42:32

Rozhodovali: Lokšík – Nosek, Ťažký.

Divákov: 327
Dukla Trenčín:  Dovina –Habšuda, Lehocký, Nemčík, Holenda, Marković, Gál, Satina, Závodský –Koyš, Adamec, Kostelanský - Mravík, Broska, Bustin -  Blaško, Stantien, Ján Pardavý ml. -Záborský.

Róbert Kaláber (tréner Dukly): Do zápasu sme zaznamenali veľmi dobrý vstup. Už v prvých minútach sme mali 5 čistých gólových príležitostí, no presadili sme až v druhej polovici tretiny. V jednej minúte sme strelili dva góly a náskok sme zvýšili napokon na rozdiel štyroch gólov. V závere sme poľavili a súperovi dovolili skorigovať zápas na 4:3, no dokázali sme to ustáť.

Extraliga juniorov – 16.kolo

6.11.2011 Dukla Trenčín – HC Nitra 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Góly: 29. Pardavý (Bustin, Broska), 34. Broska (Bustin) , 45. Adamec (Koyš), 60. Habšuda (Koyš) – 31. Kluka (Trávniček, Piačka).
Vylúčenia: 5:6 na 2 min, navyše Blaško , Hrudík a Klobučník – 10 min. za nešportové správanie, Rzavský 5+DKZ za faul kolenom
Presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, strely: 29:23
Rozhodovali: Krist –  Kuník, Nosek.
Divákov: 329
Dukla Trenčín:  Dovina – Habšuda, Lehocký, Nemčík, Holenda, Závodský,  Gál, Satina –  Koyš, Adamec, Blaško - Mravík, Broska, Bustin - Kostelanský, Záborský, Ján Pardavý ml. –Hudec, Bača.
Róbert Kaláber (tréner Dukly): V tomto stretnutí nám chýbalo 7 hráčov základnej zostavy. Niektorí chalani boli chorí už pred víkendom, iní sa zranili práve v stretnutí so Slovanom. Zápas sme preto odohrali silou vôle a jeho úvod bol ťažký. Vcelku dlho sme sa s Nitrou naťahovali, no v závere sme rozhodli a musím vysloviť spokojnosť s tým, že aj v takejto zostave sme dokázali zvíťaziť a ponechať všetky body po víkende doma.

Autor fotiek: Michal Kováčik