Novinky - 02.02.2024 19:57

HK DUKLA Ingema Michalovce - HKM Zvolen 3:0 v 41. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: jojsport / tasr

Tento duel 41. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY. 

V našej SMS súťaži môžete hrať o 6-mesačné predplatné na aplikáciu JOJPLAY. 

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zdolali v piatkovom stretnutí 41. kola Tipos extraligy na domácom ľade HKM Zvolen 3:0 a pripísali si tretie víťazstvo za sebou. Hostia čakajú na plný bodový zisk už štyri zápasy, v tabuľke zostali so 60 bodmi na siedmom mieste.
        Michalovce poslal do vedenia už v 32. sekunde Dávid Buc, na 2:0 zvýšil v 12. minúte v presilovke Kaspars Daugavinš. Domáci neinkasovali aj zásluhou brankára Stanislava Škorvánka, ktorý vychytal druhé čisté konto za sebou a už svoje štvrté v sezóne. V samom závere spečatil triumf Matthew Santos.

        Tipos extraliga - 41. kolo:
        HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
        Góly: 1. Buc (Bodák, Vašaš), 12. Daugavinš (Wilkins, Newton), 60. Santos (Daugavinš). Rozhodovali: Snášel, Jobbágy – Ordzovenský, Pribula, vylúčení: 6:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 2331 divákov.
        HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek – Bodák, Bindulis, Drgoň, Suja, Michalčin, Macejko, Fedor – Daugavinš, Newton, Santos – Valach, Heard, Wilkins – Paločko, Solenský, Puliš – Vašaš, Buc, Kabáč
        HKM Zvolen: Kupsky – Mudrák, C. Hults, Gachulinec, Rauhauser, Hain, Sládok, Čulík – Lukosevicius, M. Hults, Kašlík – Bondra, Fortin, Zuzin – Kolenič, Marcinek, Hecl – Gábor, Fekiač, Csányi

Tomáš Magáth

Tomáš Magáth

Viac článkov od autora