Novinky - 26.12.2023 19:49

HK DUKLA Ingema Michalovce - HC 19 Humenné 4:0 v 29. kole Tipos Extraligy

Tento duel 29. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

V našej SMS súťaži môžete hrať o 6-mesačné predplatné na aplikáciu JOJPLAY.

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili už v dvanástich zápasoch za sebou. V utorňajšom stretnutí 29. kola Tipos extraligy triumfovali nad HC 19 Humenné 4:0.
        Hostia prehrávali od 2. minúty, no favoritovi dlho vzdorovali a vypracovali si aj viacero gólových príležitostí. Počas celého zápasu však nedokázali nájsť recept na brankára Vladimíra Glosára. Michalovčania rozhodli o svojom víťazstve v druhej polovici tretej tretiny, keď strelili tri góly. Pre nováčika z Humenného to bola už 20. prehra v sezóne, po ktorej je so sedembodovou stratou na poslednom 12. mieste tabuľky.

Tipos extraliga - 29. kolo:
        HK Dukla Ingema Michalovce – HC 19 Humenné 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
        Góly: 2. Heard (Puliš), 51. Santos (Suja, Acolatse), 58. Suja (Daugavinš), 58. Cibák (Suja). Rozhodovali: Snášel, T. Orolin - Stanzel, Bogdaň, vylúčení: 6:5 na 2 min., presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0
        Michalovce: Glosár - Michalčin, Bindulis, Jasečko, Cibák, Stripai, Acolatse - Daugavinš, Pearson, Santos - Valach, Heard, Puliš - Paločko, Suja, Buc - Vašaš, Solenský, Bjalončík - Zabusovs, Varga
        Humenné: Galimov - Novický, Glazkov, Sergijenko, Meliško, Djakov, Novota, Jacko - Šoltés, Kuru, Lapšanský - Handlovský, Linet, Horvát - Vaško, Krajňák, Borov - Ragan, Lačný, Thomka