Novinky - 11.10.2024 20:28

Zostrih: HK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce 1:5 v 9. kole Tipos extraligy

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / jojsport

Všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy možno sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v piatkovom zápase 9. kola Tipos extraligy na ľade HK 32 Liptovský Mikuláš presvedčivo 5:1. Michalovčania dosiahli piate víťazstvo za sebou, Liptáci nenadviazali na svoj prvý triumf so Slovanom Bratislava (2:1 pp) a prehrali ôsmy duel v sezóne.
        Domáci sa držali na kontakt do polovice zápasu, no v 32. minúte zvýšil na rozdiel dvoch gólov Adam Varga a v 38. minúte sa k nemu pridal aj lotyšský útočník Kaspars Daugavinš. V tretej časti sa ešte presadil Daniil Fominych.

TEL - 9. kolo:
        HK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
        Góly: 11. Žitný (Uhrík, Ullman) – 2. Bodák (Jasečko, Johnson), 12. Slováček (Bodák), 32. Varga (Johnson, Svitana), 38. Daugavinš (Rockwood), 49. Fominykh (Valach). Rozhodovali: Kocúr, Goga - Pribula, Bogdaň, vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1174 divákov
        L. Mikuláš: Fitzpatrick – Hraško, Ullman, Mezovský, Taylor, Lalík, Fekiač, Štrbáň, Šandor – Žitný, Quince, Gerlach – Chmielewski, Sukeľ, Réway – Avcin, Uhrík, Tkáč – Vojtech, Vankúš, Nespala
        Michalovce: Glosár – Slováček, Bodák, Pišoja, Drgoň, Meliško, Marcinko, Jasečko – Krastenbergs, Rockwood, Daugavinš – Varga, Johnson, Svitana – Valach, Rönni, Fominych – Vašaš, Solenský, Kabáč