Novinky - 17.11.2023 20:00

HK Poprad - HK 32 Liptovský Mikuláš 2:1 pp v 18. kole

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: tasr / jojsport

Hokejisti HK Poprad zvíťazili nad HK 32 Liptovský Mikuláš 2:1 po predĺžení v piatkovom zápase 18. kola Tipos extraligy. Víťazný gól strelil v 63. minúte útočník Ryan Dmowski, ktorý bodoval v siedmom zápase po sebe. Pre trénera "kamzíkov" Todda Bjorkstranda to bola víťazná premiéra na popradskej striedačke.
        Popradskí hokejisti zvíťazili v troch z uplynulých štyroch zápasov a po 18 dueloch majú 23 bodov. Liptáci prehrali v treťom z uplynulých štyroch duelov a nazbierali 27 bodov.

TEL - 18. kolo:
        HK Poprad - HK 32 Liptovský Mikuláš 2:1 po predĺžení (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
        Góly: 31. Urbánek (Kukuča, Svitana), 63. Dmowski (Brejčák, Coulter) - 39. Quince (Miller, Avcin). Rozhodovali: Novák, Jobbágy - Bogdaň, Pribula, vylúčení: 6:4 na 2 min., navyše Mlynarovič (Pop.) 5 min. + DKZ za vrazenie na mantinel, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 1698 divákov
        Poprad: Vay - Turan, McFadden, D. Brejčák, Betker, Drgoň, Brincko, Česánek - Calof, Jendek, Záborský - Kukuča, Coulter, Dmowski - Svitana, Mlynarovič, Paločko - Šotek, Urbánek, Kundrik
        Liptovský Mikuláš: Krasikov - Miller, Mezovský, D. Jendroľ, Vasiljev, F. Fekiač, Hraško, Nátny - Sukeľ, Quince, Avcin - Berry, Egle, Nauš - Vankúš, Uhrík, Réway - Tkáč, Šmida, Valigura