Novinky - 30.12.2016 22:58

Obrat Nových Zámkov proti L. Mikulášu

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita/huste.tv

Obrat z 0:2 po prvej tretine na 5:2 po záverečnom klaksóne sa v piatkovom zápase 34. kola Tipsport ligy 2016/2017 podaril hokejistom Nových Zámkov. V súboji dvoch nováčikov najvyššej súťaže viedli hostia zásluhou Urama a Róberta Hunu 2:0, Lelkeš a Kytnár sa v prostrednej dvadsaťminútovke postarali o vyrovnanie. V poslednej tretine sa v drese HC presadili legionári Brabenec, Sandgren a Cardwell, ktorí rozhodli o troch bodoch. Mikulášania prehrali piaty z uplynulých siedmich duelov a klesli na ôsmu pozíciu v tabuľke, Novozámčania sú deviati.

Tipsport liga 2016/2017 - 34. kolo - piatok:

HC Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)

Góly: 30. R. Lelkeš (M. Hudec, Cardwell), 37. Kytnár (Saarinen, Cardwell), 47. Brabenec (Cardwell, Čaládi), 55. Sandgren (Brabenec, Čaládi), 57. Cardwell (Brabenec, Čaládi) - 7. M. Uram (z tr. strieľania), 11. Róbert Huna (Richard Huna, Rudolf Huna)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner - Šefčík, Junek, 1524 divákov

Nové Zámky: J. Chovan - V. Čížek, Sandgren, Cardwell, Drtina, Martin Chovan, Mäkinen, Maier, Sucharda - M. Paulovič, Brabenec, Čaládi - J. Tibenský, M. Hudec, Saarinen - R. Lelkeš, Kytnár, Fábry - Lavrovs, Dominik Rehák, Pitule
Liptovský Mikuláš: Križan - Stehlík, Burzala, Mezovský, T. Nádašdi, Makovský, M. Šiška, Moravčík, Kadlubiak - J. Sukeľ, Stümpel, Števuliak - M. Uram, M. Sukeľ, Kriška - Richard Huna, Róbert Huna, Rudolf Huna - Uhrík, Kabáč