Novinky - 05.01.2024 20:25

HC SLOVAN Bratislava - HK DUKLA Trenčín 3:2pp v 33. kole Tipos Extraligy

Tento duel 33. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY. zámky

V našej SMS súťaži môžete hrať o 6-mesačné predplatné na aplikáciu JOJPLAY.

Hokejisti Slovana Bratislava triumfovali v piatkovom zápase 33. kola Tipos extraligy na domácom ľade nad Duklou Trenčín 3:2 po predĺžení. "Belasí" tak natiahli svoju víťaznú sériu na päť stretnutí, Dukla prehrala druhé za sebou. Slovanu patrí 10. priečka v tabuľke a na deviaty Trenčín stráca bod.
        V úvodnej tretine si oba tímy vypracovali viacero dobrých šancí, ale nedokázali ich premeniť. Slovan podržal brankár Godla, na druhej strane sa zaskvel Lacouvée. Strelecky boli aktívnejší "belasí", no skóre otvorili v 23. minúte Trenčania, keď využil presilovku Š. Petráš. Pri početnej výhode na druhej strane spálili tutovky Šille a Ranford. V polovici zápasu trafil Ahnelöv žŕdku. Tlak domácich využil až v 31. minúte v presilovke Findlay - 1:1. Na ďalšie góly sa čakalo až do záveru zápasu. V 58. minúte poslal domácich do vedenia Poirier, no 27 sekúnd pred koncom vyrovnal pri hre bez brankára Ahl. Extrabod nakoniec zostal v Bratislave, po 41 sekundách predĺženia o tom rozhodol Pecararo.

HC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín 3:2 pp (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
        Góly: 32. Findlay (Ahnelöv), 58. Poirier (Pecararo), 61. Pecararo (Findlay) - 23. Š. Petráš (Pietroniro, Immo), 60. Ahl (Pietroniro). Rozhodovali: Kalina, Orolin - Knižka, Junek, vylúčení: 3:5, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 5422 divákov.
        Slovan: Godla - Korenčík, Ahnelöv, Romančík, Golian, Beňo, Sersen, Maier - Pecararo, Findlay, Ranford - Mahbod, Poirier, Takáč - Žitný, Šille, Fominych - Török, Preisinger, Lukošik - S. Petráš
        Trenčín: LaCouvée - Pietroniro, Starosta, M. Hudec, Nemčík, Bokroš, Hlaváč, Goljer - Immo, Baláž, Ahl - Giľák, Charbonneau, D. Hudec - Š. Petráš, Vaňo, Sloboda - Tomík, Škvarek, Krajčovič