Novinky - 28.11.2023 20:20

HC MIKRON Nové Zámky - HKM Zvolen 2:5 v 22.kole Tipos extraligy

Tento duel 22. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJPLAY

Hokejisti HKM Zvolen ukončili šesťzápasovú sériu bez víťazstva. V utorkovom dueli 22. kola Tipos extraligy triumfovali na ľade HC MIKRON Nové Zámky 5:2 a s 38 bodmi figurujú na tretej priečke tabuľky.
        Zvolenčania mali prevahu už od úvodnej tretiny. Najskôr ich poslal do vedenia Matej Kašlík, o necelé dve minúty zvýšil po prudkej strele Patrik Marcinek. V podobnom duchu sa nieslo aj druhé dejstvo, za hostí sa postupne presadili Mitch Hults a Branislav Kubka. Domácim sa ešte podarilo znížiť na 1:4 po góle Alberta Michnáča. Záverečná tretina priniesla presné zásahy na oboch stranách, náskok Zvolenčanov zvýšil Marek Viedenský a na záverečných 2:5 z pohľadu domácich ešte v 59. minúte upravil Patrik Števuliak.

Tipos extraliga - 22. kolo:
        HC MIKRON Nové Zámky - HKM Zvolen 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
        Góly: 35. Michnáč (Mamčics, Prokeš), 59. Števuliak (Prokeš, Kozák) - 7. Kašlík (Mucha, C. Hults), 9. Marcinek (Sládok, C. Hults), 22. M. Hults (Mudrák, Mucha), 24. Kubka (Marcinek, Mucha), 52. Viedenský (Bondra). Rozhodovali: Stano, Crman - Kacej, Orolin - Mihálik, vylúčení: 1:2 na 2 min, Rauhauser (Zvolen) - 5 min + DKZ, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0
        Nové Zámky: Ovečka (22. Kantor) - Lee, Laurenčík, Ligas, Mamčics, Roman, Kozák, Á. Meszáros - Loggins, Roy, T. Mikúš - Michnáč, Johnson, Stupka - Števuliak, Prokeš, Fafrák - H. Kováč, Ondrušek, Ružek - Géci
        Zvolen: Trenčan - Hain, Sládok, Mudrák, C. Hults, Kubka, Rauhauser, Čulík - Šiška, Langkow, Hecl - Kašlík, M. Hults, Mucha - Bondra, Viedenský, Zuzin - Csányi, Marcinek, Kolenič