Novinky - 15.09.2019 18:30

Oceliari si napravil chuť po úvode sezóny víťazstvom v Nových Zámkoch

Zdroj: sita, huste.tv

Hokejisti Košíc napravili zaváhanie z úvodného kola slovenskej najvyššej súťaže na ľade Nových Zámkov. V nedeľňajšom súboji 2. kola Tipsport ligy zvíťazili 2:1. Skóre stretnutia otvoril už po necelých šiestich minútach v presilovke Juraj Majdan a v polovici duelu zvyšoval nad 2:0 v oslabení Marcel Haščák. Domáci dokázali zareagovať až v záverečnej tretine, ale gól Václava Stupku im k bodom nepomohol.

HC Mikron Nové Zámky - HC Košice 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Góly: 55. Stupka (Drtina) - 6. Majdan (Haščák, Chovan), 31. Haščák (Chovan). Rozhodovali: Novák, Stano - Jedlička, Frimmel, vylúčení: 7:10 na 2 minúty, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1, 1153 divákov.

Nové Zámky: Kristín - Drtina, Hain, Dlugoš, Mikuš, Hatala, Ordzovenský, Šmach - Andrisík, Vešutkin, Stupka - Bajtek, Urban, Jurík - Rogoň, Fábry, Mikula - Múčka, Bečka, Števuliak
Košice: Košarišťan - Koch, Slovák, Repe, Čížek, Zeleňák, Růžička, Bučko - Haščák, Chovan, Majdan - Bezúch, Skokan, Klhůfek - Belluš, Bortňák, Rapáč - Jokeľ, Suja, Milý