Novinky - 06.01.2017 22:25

Trenčín sme naštartovali

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita/huste.tv

Dukla Trenčín prerušila šnúru ôsmich prehier, keď doma zdolala nováčika z Nových Zámkov 3:0 v piatkovom stretnutí 36. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy 2016/2017. Víťazný gól strelil už v 4. minúte duelu Denis Hudec. Na ďalšie zásahy si museli diváci počkať až do záverečnej časti. Najprv sa v 54. min presadil Matúš Holenda a definitívu výsledku dal o necelé tri minúty neskôr Lukáš Bohunický. Dukle napriek víťazstvu patrí posledné 10. mesto v ligovej tabuľke, na 9. Nové Zámky stráca štyri body. Nováčik však má zápas k dobru.

Tipsport liga 2016/2017 - 36. kolo - piatok:

HK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Góly: 4. Denis Hudec (Trška, Meidl), 54. Holenda (Marcel Hossa, Cebák), 57. Bohunický
Vylúčení: 2:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik - Krajčík, Návratek, 1551 divákov

Trenčín: Volden - Bagin, Bohunický, Cebák, Holenda, Drgoň, Trška, J. Danko, Pavúk - Bezúch, Bulík, R. Tománek - J. Gašparovič, Sojčík, Marcel Hossa - Meidl, J. Švec, Denis Hudec - Ján Pardavý ml., Šimun, Lantoš
Nové Zámky: Lundström - V. Čížek, Sandgren, Cardwell, Drtina, Martin Chovan, Mäkinen, Maier, Sucharda - M. Paulovič, Brabenec, Čaládi - J. Tibenský, M. Hudec, Saarinen - R. Lelkeš, Kytnár, Fábry - Lavrovs, Dominik Rehák, Tábi