Novinky - 05.09.2016 16:59

LANGENTHAL ROZHODOL O SVOJOM VÍŤAZSTVE V POSLEDNEJ MINÚTE

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: hcnovezamky

Skóre stretnutia otvorili domáci minútu pred koncom prvej tretiny zásluhou Brenta Kellyho, ktorý využil presilovú hru. Novozámčania odpovedali vyrovnávajúcim gólom v 31. minúte, keď vo vlastnom oslabení dokázal Lukáš Hvila prekonať domáceho brankára Marca Mathisa.

O šesť minút sa Novozámčania hrajúci v čiernej sade dresov radovali po druhý raz, tentokrát po góle Mateja Pauloviča, ktorému asistovali Andrej Sucharda s Wacey Rabbitom. Nanešťastie pre zverencov trénera Chudého, domáci dokázali vyrovnať v poslednej sekunde druhej tretiny, keď sa presadil Jeffrey Füglister.

V tretej tretine 285 divákov čakalo na gól až do poslednej minúty, keď sa opäť radovalo tesne pred sirénou domáce mužstvo zásluhou kapitána Stefana Tschannena.

Už zajtra, 1. septembra od 20:15 zabojujú Nové Zámky o víťazstvo vo svojom druhom zápase, tentokrát proti zastúpcovi NLA, Lausanne HC.

Coupe Des Bains, streda 31.8.2016, 19:30

SC LANGENTHAL - HC NOVÉ ZÁMKY 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

Góly a asistencie: 19. Kelly (Rytz), 40. Füglister (Dünner), 59.Tschannen – 31. Hvila, 37. Paulovič (Sucharda, Rabbit). Rozhodcovia: Philipp Clément – Andreas Abegglen, Thomas Wolf. Vylúčenia: 5:6. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 285.

SC LANGENTHAL Mathis (Wildhaber) - Rytz, Cadonau, Marti, Völlmin, Wolf, Pienitz, Fröhlicher, Weisskopf - Kämpf, Campbell, Kelly - Füglister, Dünner, Kummer - Tschannen (C), Montandon, Trüssel - Duarte, Küng, Primeau - Hess

HC NOVÉ ZÁMKY Šimko (Škorvánek) - Chovan, Patterson, Sandgren, Čížek, Ďurčo, Cardwell, Maier - Fábry, Hudec (C), Hvila - Semorád, Kytnár, Torok - Lelkeš, Rabbit, Paulovič - Sucharda, Čaládi, Dubec