Novinky - 05.09.2016 16:52

JEDNOZNAČNÁ VÝHRA BIELO-ZELENÝCH NAD MARTINOM

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: hcnovezamky

Novozámčania dominovali v zápase od úvodných minút, no hosťujúceho brankára Corbeila v prvej tretine prekonať nedokázali. O úvodný gól sa postaral kanadský obranca Gaelan Patterson až v 27. minúte, keď využil výhodu presilovej hry. Aj keď domáci pokračovali v tlaku a hosťujúca obrana musela byť neustále v permanencii, až do 50. minúty sa skóre nemenilo. Následne sa domáci presadili v presilovej hre, keď Branislav Fábry skóroval po kombinácii na jeden dotyk s Hvilom a Hudecom. O dve minúty sa v oslabení presadil po nahrávke Fábryho kapitán Michal Hudec, ktorý stanovil konečné skóre 3:0 pre Nové Zámky. V domácej bráne predviedli výborný výkon mladí brankári Borároš so Škorvánkom, ktorí sa v bráne vystriedali po 30 minútách. Najbližší zápas odohrajú Novozámčania budúci týždeň v utorok, 23. augusta, keď privítajú maďarský MAC Budapešť.

piatok 19.8.2016, 17:30

HC NOVÉ ZÁMKY - MHC MARTIN 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Góly a asistencie: 27.Patterson (M.Chovan), 50.Fábry (Hvíla, Hudec), 52.Hudec (Fábry). Rozhodcovia: Jozef Bachúrik, Daniel Konc – Tomáš Hronský, Tomáš Gegáň. Vylúčenia: 3:3. Využitie: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 794.

HC NOVÉ ZÁMKY Borároš (30. Škorvánek) – Patterson, Chovan, Semorád, Brabenec (A), Török – Sandgren, Čížek, Paulovič, Hudec ©, Fábry – Ďurčo (A), Cardwell, Rabbit, Kytnár, Hvíla – Kousalík, Tábi, Dubec, Uhnák, Sucharda

MHC MARTIN Corbell (Žingor) – Tabaček ©, Fabian, Koyš, Heizer, Bílek – Jendroľ, Salija, Dokshin, Galamboš (A), Nemček – Dvořák, Pacalaj, Surovka, Kabáč, Pokrivčák (A) – Vyskoč, Ambroz, Direr, Poliaček