Novinky - 05.09.2016 16:51

V SÚBOJI S FERENCVÁROŠOM VÍŤAZNE

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: hcnovezamky

Zverenci Miroslava Chudého vstúpili do duelu gólom Kytnára, na ktorý však ešte do prvej prestávky v presilovke odpovedal hosťujúci Jaborník. Vyrovnané skóre napokon platilo až do záverečnej tretiny, v ktorej o novozámockom víťazstve rozhodli zásahy, o ktoré sa postupne postarali Čaládi, v početnej výhode Patterson a opäť v plnom počte na oboch stranách Fábry.

piatok 12.8.2016, 18:00

HC NOVÉ ZÁMKY - FTC BUDAPEST 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)

Góly a asistencie: 7. Kytnár (Sucharda), 42. Čaládi (Patterson), 52. Patterson (Uhnák, Cardwell), 53. Fábry (Chovan, Ďurčo) - 17. Jaborník (Szappanos) Rozhodcovia: J. Bachúrik - Gegáň, Hronský. Vylúčenia: 6:7 na 2 min. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.

HC NOVÉ ZÁMKY Šimko (31. Borároš) - Chovan, Ďurčo (A), Cardwell, Patterson, Kousalík, Sandgren, Maier, Ficel - Hvila, Kytnár, Čaládi - Uhnák, Šimun, Fábry - Sucharda, Hegyi, Dubec (C) - Rabbit, Zlocha, Tábi

FTC BUDAPEST Ševela (Soós) - Hietamäki (A), Schwindt, Erdélyi, Jaborník, Boškovič, Lengyel, Gerencsér, Üveges - Kiss, Ďubek (C), Tendler - Szappanos, Gágyor, Rafaj - Fliszár, Inglis, Egyed - Papp, Németh, Farkas - Mach, Hardi