Novinky - 05.09.2016 16:48

NA ÚVOD PRÍPRAVY DVOJGOLÓVÉ VÍŤAZSTVO NAD PAVLODAROM

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: hcnovezamky
Úvod zápasu začali lepšie domáci hráči, keď už v tretej minúte po peknej spolupráci s Brabencom otvoril skóre Ján Semorád. Hráči Pavlodaru po inkasovanom góle zlepšili hru, a ešte do konca prvej tretiny dokázali otočiť skóre. Zámčania v druhej tretine po peknej akcii zásluhou Töröka vyrovnali skóre, napokon sa o víťazovi rozhodlo v poslednej dvadsaťminútovke, keď domáci boli lepším mužstvom a dvoma presnými zásahmi Hudeca a Fábryho zaslúžene vyhrali úvodný zápas novej sezóny.

utorok 2.8.2016, 18:00

HC NOVÉ ZÁMKY -- HK PAVLODAR 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Góly a asistencie: 3.Semorád (Brabenec), 33.Török (Cardwell, Semorád), 47.Fábry (Hudec), 50.Hudec (Fábry) - 8.Aidash (Gutov), 17.Shtaiger (Baláž). Rozhodcovia: Norbert Druga, Jozef Bachúrik - Daniel Konc ml., Peter Bachúrik. Vylúčenía: 7:5 na 2min., 10min. Berkutov (PAV) os.trest za hrubosť. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0. Počet divákov: 752.

HC NOVÉ ZÁMKY Šimko (Škorvánek) - Maier, Cardwell, Sandgren, Čížek, Ficel, Kečkéš, Adam, Trávniček - Semorád, Brabenec, Török - Fábry, Hudec, Hvila - Dubec, Zlocha, Sucharda - Štefanka Hegyi, Šimun.

HK PAVLODAR Sevidov - Nazyrov, Mazunin, Kopylets, Miroshnichenko (C), Berkutov, Shorokhov, Shtaiger, Tuspekov, Valentin - Klemeshov, Senkevich, Vorontsov, Repkin, Aidash, Spiridonov, Sidorenko, Gutov, Sanzarevsky, Akhmadishin, Baláž, Halás.

Miroslav Chudý (hlavný tréner HC Nové Zámky): „Ťažko hodnotiť, chceli sme vidieť nových hráčov, hlavne tých, ktorí sem prišli na skúšku, aby ukázali čo v nich je. Ja si myslím, že to nebol zlý zápas, hlavne, že to bol náš prvý zápas po záťaži. Bol to kvalitný súper, môžem to hodnotiť kladne. Niektorí hráči ukázali svoje kvality, niektorí budú musieť pridať, keď sa chcú udržať v mužstve. Ja si myslím, že zápas splnil svoj účel.“