Novinky - 08.10.2023 19:00

HC MIKRON Nové Zámky - HK 32 Liptovský Mikuláš 6:3 v 8. kole

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: jojšport / tasr

Aj tento duel 8. kola hokejovej Tipos extraligy môžete ste mohli sledovať na JOJŠPORT alebo prostredníctvom aplikácie JOJPLAY.

Hokejisti HC MIKRON Nové Zámky zdolali v nedeľňajšom stretnutí 8. kola Tipos extraligy HK 32 Liptovský Mikuláš 6:3. Domáci strhli víťazstvo na svoju stranu v záverečnej tretine, v 53. minúte za stavu 3:3 strelil kľúčový štvrtý gól Václav Stupka.
        Hostia otočili z 0:2 na 3:2, napokon im však nestačili k bodovému zisku ani dva presné zásahy Alexandra Avcina. Nové Zámky potvrdili dobrú formu, slávili tretie víťazstvo za sebou, naopak Liptáci si pripísali tretiu prehru zo štyroch zápasov.

HC MIKRON Nové Zámky – HK 32 Liptovský Mikuláš 6:3 (2:1, 1:2, 3:0)
        Góly: 13. Loggins (Lee), 15. Barto (Fafrák), 39. Lee (Stupka), 53. Stupka (Novajovský, Roy), 55. Ondrušek (Loggins), 59. Roy (Novajovský) – 17. Avcin (tr. strieľanie), 27. Avcin (Quince), 33. Egle (Wardley). Rozhodovali: Fridrich, Staňo – Kacej, Jedlička, vylúčení: 1:4 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.
        Nové Zámky: Kantor - Laurenčík, Lee, Kozák, Hatala, Roman, Novajovský - Stupka, Roy, Loggins – Michnáč, Prokeš, T. Mikúš – Farley, Ondrušek, Števuliak – Kováč, Barto, Fafrák
        Liptovský Mikuláš: Krasikov - Nátny, Wardley, Mezovský, Miller, Hraško, Fekiač, Jendroľ, Nespala - Sukeľ, Berry, Egle – Avcin, Quince, Réway – Vojtech, Uhrík, Valigura – Vankúš, Šmída, Žilka