Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

6:4
(3:1, 2:0, 1:3)
HK Nitra
HK Nitra
Góly: 8. M. Jass (Raenko, Šimun), 13. Šimun (Plášil), 17. Dubinin (Varga), 30. Zbořil (Cetkovský, Špirko), 31. Šimun (M.Jass, Plášil), 41. K. Jass (Raenko, Plášil) - 16. Blackwater (Luciani), 48. Krištof (Rzavský), 50. Ručkay (Blackwater, Ordzovenský), 54. Mikúš (Blackwater, Pupák). Rozhodovali: Jonák, Lokšík - Synek, Kacej, vylúčení: 8:12, navyše: Kovačevič 5+DKZ za zhodenie rukavíc - Cope 5 +DKZ za hrubosť, Luciani 5+2+DKZ za hrubosť, Friedmann 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 3:2, oslabenia: 0:0

HC Nové Zámky:

Kováč – M. Jass, Plášil, Prapavessis, Salija, Kovačevič, Hain, Deyl, Šimek – K. Jass, Šimun, Raenko - Zbořil, Špirko, Cetkovský – Varga, Dubinin, Surovka – Lantoši Rehák, Fábry

HK Nitra:

Hartzell (13. Foltán) – Rais, Mezei, Milam, Ordzovenský, J. Kováčik, Pupák, Versteeg, Korím – Paulovič, Krištof, Cope – Luciani, Šille, Blackwater – H. Ručkay, T. Mikúš, Rzavský – Štumpf, Kollár, Friedmann

Nové Zámky na vlastnom ľade zdolali Nitru 6:4 v piatkovom stretnutí 9. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy. Domáci pritom viedli 6:1. Hostia v závere zdramatizovali zápas, keď v priebehu 7 minút strelili tri góly, ale vyrovnať sa im už nepodarilo. V drese Nových Zámkov sa dvoma gólmi a asistenciou prezentoval Eduard Šimun. Úradujúci vicemajster Nitra prehral tretíkrát po sebe.