10. kolo play-out, piatok 07.04.2017, 18:00
HK Skalica.
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
HK Dukla Trenčín
Góly: 7. Sojčík (Bulík, Cebák), 33. Holenda (Marcel Hossa, Bezúch), 57. Bohunický (Bezúch, Bulík) Vylúčení: 1:2 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc, Jonák - Orolín, J. Tvrdoň, 1305 divákov

HK Skalica.:

Košút - Škápik, P. Horváth, Kukliš, Drahorád, Mikéska, Pavešic, Krýdl, Hílek - A. Kotzman, Vereš, Š. Petráš - Hluch, K. Kučera, Janáč - P. Kotzman, Brodek, Dvonč - R. Smetana, P. Ivičič, M. Romančík

HK Dukla Trenčín:

Volden - Starosta, Drgoň, Holenda, Cebák, Pač, Bohunický, Pavúk, Richard Pavlikovský - Marcel Hossa, A. Šťastný, J. Ručkay - Bezúch, Bulík, Sojčík - J. Gašparovič, Sádecký, Vopelka - M. Hecl, Šimun, J. Švec

Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili 3:0 nad domácim HK Skalica v piatkovom stretnutí 10. kola play-out najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2016/2017. Hostia strelili po jednom góle v každej tretine duelu. "Vojaci" viedli od siedmej minúty presným zásahom Petra Sojčíka, v druhej časti hry skóroval Matúš Holenda a konečnú podobu výsledku dal v 57. min obranca Lukáš Bohunický. Trenčín sa dostal na priebežné druhé miesto v štvorčlennej minitabuľke play-out, Skalica je posledná.