4:1
(1:0, 3:1, 0:0)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 16. Drtina (Cardwell, M. Paulovič), 22. McParland (Makovský), 24. Cardwell (Saarinen, Kytnár), 37. Dubec (P. Maier, Dominik Rehák) - 35. L. Hvila (Troliga) Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0 rozhodovali: Baluška, D. Konc - Výleta, Tvrdoň

HC Nové Zámky:

Lundström - Cardwell, Drtina, P. Maier, Sandgren, Denis Rehák, Makovský, Tábi, Sucharda - M. Paulovič, Kytnár, Saarinen - Kučkin, Š. Novotný, Hujsa - Čaládi, J. Svoboda, McParland - Fábry, Dominik Rehák, Dubec

HK Poprad:

Fokin (24. Šúrek) - Š. Fabian, Guľajev, Ibragimov, Davydov, Dinda, R. Suchý, A. Ježek, Lubor Pokovič - Lichanec, Zagrapan, Henderson - Matúš Paločko, Bjalončík, Kroták - P. Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Troliga, Murček, L. Hvial

Nové Zámky na vlastnom ľade zdolali Poprad 4:1. Nováčik rozhodol o troch bodoch v prvých dvoch tretinách. Na gól Marka Drtinu z úvodného dejstva nadviazali v strednej časti Nick McParland a Jake Cardwell. Hostia síce skorigovali zásluhou Lukáša Hvilu, no posledné slovo patrilo domácim - na konečných 4:1 upravil Marek Dubec. V záverečnej tretine sa už stav nezmenil. Poprad prehral v treťom zápase po sebe a figuruje na 6. mieste v ligovej tabuľke, Nové Zámky sú na 8. mieste zaručujúcom účasť v play-off s náskokom 5 bodov na deviaty Trenčín.