Program
Futbal - 05.05.2022 21:44

Seattle Sounders s Albertom Rusnákom víťazmi Ligy Majstrov CONCACAF

Adam Tóthezere Autor: Adam Tóthezere | Zdroj: JOJ Šport

Ďalší slovenský futbalista sa môže radovať zo zisku cennej trofeje. Tentokrát je ním slovenský reprezentant, Albert Rusnák, ktorý so svojím tímom Seattle Sounders vyhrali Ligu majstrov zóny CONCACAF. To sa im podarilo po odvetnom víťazstve nad mexickým súperom, UNAM Pumas, 3:0. V prvom zápase sa pritom zrodila remíza 2:2. Seattlu sa podarilo skórovať na konci prvého polčasu a definitívu pridali v 80., respektíve v 88. minúte. O dva presné zásahy sa postaral Ruidiaz. Albert Rusnák odohral celý zápas, a tak si mohol vychutnávať pocit víťazstva naplno. Nefalšovanú radosť bolo vidieť aj v kabíne, kde nechýbalo tradične šampanské.

(Zdroj: Seattle Sounders FC/ Facebook)

Zápas sa hral na štadióne Lumen Field v Seattli, kde bolo prítomných 68 741 divákov. Tu si môžete pozrieť jeho najdôležitejšie okamihy, gólové momenty.

(Zdroj: FOX Sports MX, Youtube)