Futbal - 24.04.2022 16:07

V II. futbalovej lige sa v zápase mesiaca apríl prehnala gólová smršť

Adam Tóthezere Autor: Adam Tóthezere | Zdroj: JOJŠport

Avizovaný zápas mesiaca apríl v 2. najvyššej slovenskej futbalovej lige stál naozaj za to. Zápas medzi FC Petržalkou a FC Košicami nepriniesol žiadne typické bránenie, naopak, diváci videli góly jedna radosť. Už v 1. polčase vyhrávali hostia 0:3, keď všetky tri góly zaznamenal Samuel Gladis za 15 minút. Košičania inkasovali v závere polčasu ešte červenú kartu zásluhou Moška. Ani situácia o jedného hráča menej ich nezastavila v tom, aby pokračovali v gólových hodoch. Po prestávke sa presadil Jakúbek a na 0:5 zvyšoval z penalty najlepší strelec ligy, Erik Pačinda. Potom sa už góly striedali na jednej či druhej strane, až samotný zápas dospel k "bláznivému" výsledku 3:8. Petržalčania utŕžili druhú prehru v rade, naopak, Košičanom sa podarilo napraviť si chuť po prehre s Komárnom.