Futbal - 24.02.2022 14:25

Schranz, Hancko, Haraslín, Holec. Postúpia pražské kluby do ďalšej fázy?

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: JOJ Šport

Európska konferenčná liga- Výrazne lepšiu východiskovú pozíciu má v tomto smere pražská Slávia, ktorá v prvom zápase zvíťazila nad tureckým Fenerbahce tesným výsledkom 2:3. Slávisti rozhodli o svojom víťazstve až v druhom polčase, víťazný gól strelil Ondrej Lingr. Domáci vedia, že ich v odvete nečaká nič jednoduché, napriek tomu majú postup vo svojich rukách. Do zostavy je pripravený aj slovenský reprezentant, Ivan Schranz.

Ondrej Lingr sa raduje z víťazného gólu proti Fenerbahce
Zdroj: ISport.cz

So šancou postúpiť prichádza aj Sparta Praha. Tá ale bude musieť doháňať manko z prvého zápasu proti Partizanu Belehrad, keď srbský klub vyhral najtesnejším rozdielom 0:1. O všetkom rozhodol v 78.minúte Holanďan, Queensy Menig. Sparta môže do odvety počítať aj s trojicou slovenských futbalistov, Dominik Holec, Dávid Hancko či Lukáš Haraslín.