Novinky - 03.01.2024 20:25

HC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce 0:1 pp v 32. kole Tipos Extraligy

Tento duel 32. kola hokejovej Tipos extraligy je možné sledovať na mobiloch, počítačoch či televíznych obrazovkách aj prostredníctvom aplikácie JOJ PLAY.

V našej SMS súťaži môžete hrať o 6-mesačné predplatné na aplikáciu JOJPLAY.

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili na ľade HC 19 Humenné 1:0 po predĺžení v stredajšom zápase 32. kola Tipos extraligy. Jediný gól duelu strelil v 47. sekunde predĺženia obranca Sena Acolatse. Humenné je naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky, Michalovce sú priebežne na treťom mieste. Brankár Michaloviec Stanislav Škorvánek si pripísal druhé čisté konto v sezóne a aj asistenciu na jedinom góle zápasu.
        V drese domácich premiérovo nastúpil český útočník Michal Kvasnica. Trénerovi hostí Petrovi Kúdelkovi chýbalo pre zdravotné problémy až 11 hráčov. V stretnutí dominovali defenzívy a brankári, ktorí si po 60 minútach udržali čisté kontá aj napriek viacerým presilovkám. Domáci si do predĺženia preniesli presilovku, ktorú sa rozhodli podporiť stiahnutím brankára Galimova a nasadením piateho hráča. Tento zámer im však nevyšiel a Acolatse strelou do prázdnej bránky rozhodol o víťazstve hostí.

TEL - 32. kolo:
        HC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce 0:1 pp (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
        Gól: 61. Acolatse (Škorvánek). Rozhodovali: T. Orolin, Kalina - Stanzel, Pribula, vylúčení: 3:5 na 2 min., presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0
        Humenné: Galimov - Novický, Glazkov, Meliško, Sergijenko, Djakov, Novota, Jacko - Šoltés, Kuru, Lapšanský - Handlovský, Linet, Kvasnica - Vaško, Krajňák, Borov - Ragan, Lačný, Thomka
        Michalovce: Škorvánek - Michalčin, Cibák, Marcinko, Bindulis, Acolatse, Stripai, Jasečko - Zabusovs, Fedor, Valach - Puliš, Suja, Matta - Varga, Bjalončík, Kurila - Vašaš, Prokopovič, Kabáč